Ernur Büro Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti

Ernur Büro Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti  adıyla 1993 yılında kurulduk.

Çıkartma harf ve çıkartma şekiller imal ederek imalat hayatına adım attık.

İmalata başladığımız dönemden itibaren ürettiğimiz ürünleri şirketimiz bünyesinde tanıttık ve pazarladık. Kısa sürede Türkiye'nin her şehrine , hemen hemen her ilçesine ulaşarak ürünlerimizi tüketiciye sunma imkanı bulduk.

2001 yılında FİL markası ile resim çerçevesi , POLL markası ile mantar pano imalatına başladık.

2002 yılında  POLL mantar panonun tamamlayıcısı niteliğinde yine POLL marka yazı tahtası imalatı ile eğitim donanımı imalatına adım attık.

Kurumsal müşterilerimizin istekleri üzerine 2004 yılında kurduğumuz imalat parkuru ile Eğitim mobilyası imalatına başlamış olduk.

O tarihten günümüze kadar kalitemizi yükseltip, imalat imkanlarımızı ve pazarımızı büyüterek Türk Eğitim Donanımları sektörünün sayılı firmalarından biri haline geldik.  

Firmamız 2012 yılında üretim bandına "Araştırma ve Okul Laboratuvarlarını" da katarak imalattan gelen gücünü daha da arttırdı.

 Yurt genelinde oluşturduğumuz bayi ağı ve kurumsal müşterilerimizle ürünlerimizi eğitim kurumlarımıza  ulaştırırken;  2010 yılında başlayan özellikle Türki Cumhuriyetler , Arap ülkeleri ve Balkan ülkelerini merkeze alan ihracatımız da büyümeye devam etmektedir.

Kurumumuz tecrübeli iş gücü kadrosu ile 3.000 m2 nin üzerinde kapalı alanda  imalat faaliyetlerine devam etmektedir.

20 yıllık hizmet geleneği ile satış ve satış sonrası hizmetler de müşterilerimizin haklı takdirini kazanan firmamız, sosyal dokunun bir parçası olarak  üretmeyi ve büyümeyi sosyal sorumluluk olarak görmektedir. 


Advertisement

Kolay Ürün Arama

Schülerlabore

Schulen und andere Bildungseinrichtungen sollten in der Wissenschaft sein, der chemischen Laboratorien von A bis Z mit unserem eigenen Team und die Installation.

Für die Installation und weitere Informationen, kontaktieren Sie uns bitte.